Centrum Kompetecyjne Catia/NX

Zaproszenie na seminarium informacyjne

Centrum Kompetencyjne CATIA/NX firmy KS Automotive rozpoczyna swoje działania i zaprasza na spotkanie, na którym przedstawione zostaną możliwości płynnego przejścia z metodologii projektowania CATIA V5 do analogicznej metodologii NX firmy Siemens Industry Software.

Do dyspozycji zainteresowanych klientów są dwa terminy:

  • 12 marca w siedzibie Centrum Kompetencyjnym CATIA/NX we Wrocławiu
  • 4 kwietnia w siedzibie KS Automotive w Gliwicach

Zagadnienia poruszane na spotkaniach:

  • Ogólna prezentacja  o systemie CAD – NX.
  • Część prezentująca możliwość zmiany systemu CAD z CATIA V5 na NX
  • Omówienie działań Centrum CATIA/NX – omówienie oferty kompleksowego wsparcia technicznego dotychczasowych użytkowników CATIA V5, którzy są na etapie podjęcia decyzji o rozpoczęciu prowadzenia i realizacji projektów przy wykorzystaniu oprogramowania NX firmy Siemens Industry Software.

Czas trwania– ok. 8h

Firma KS Automotive szczyci się wieloletnim doświadczeniem ponad 200- stu konstruktorów współpracujących z największymi koncernami motoryzacyjnymi na świecie, co gwarantuje wysoki standard oferowanych seminariów i szkoleń. Firma KS Automotive jest certyfikowanym partnerem Siemens Industry Software w zakresie dystrybucji i wdrażania rozwiązań PLM.

KS Automotive Sp. z o.o. to spółka będąca polskim oddziałem niemieckiej firmy KS Engineering GmbH z siedzibą w Monachium. Zarówno KS Automotive oraz KS Engineering wchodzą w skład KS Group. Od początku swojej działalności firma funkcjonuje jako biuro konstrukcyjne, które współpracując ściśle z centralą w Monachium realizuje projekty konstrukcyjne dla potrzeb przemysłu motoryzacyjnego.