Centrum Kompetecyjne Catia/NX

Szkolenia

W ramach działania Centrum CATIA/NX firma KS Automotive prowadzi szkolenia z zakresu oprogramowania Siemens NX dla początkujących i zaawansowanych użytkowników, jak i warsztaty z zakresu przejścia z oprogramowania CATIA na NX dla użytkowników w branży automotive.

KS Automotive jest autoryzowanym partnerem szkoleniowym producenta rozwiązań PLM (SIEMENS Industry Software).

Szkolenia prowadzone przez KS Automotive dadzą Państwu nie tylko wiedzę teoretyczną z zakresu produktu, ale wskażą praktyczne podejście do projektowania w oferowanych systemach.

Szkolenia przygotowywane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy KS Automotive oraz wzbogacane są materiałami szkoleniowymi firmy SIEMENS Industry Software.

Certyfikat ukończenia kursu

Uczestnicy szkoleń przeprowadzanych przez KS Automotive otrzymują certyfikat zaświadczający o jego ukończeniu. Certyfikaty wydawane są przez specjalistów z pełną certyfikacją i autoryzowanych przez producenta rozwiązań PLM SIEMENS Industry Software do ich wydawania.

Certyfikowani trenerzy

Szkolenia przeprowadzane są przez pracowników posiadających doświadczenie w zakresie konstrukcji czy technologii jak również umiejących w sposób skuteczny przekazać wiedzę.